Hledat Přihlásit se Poptávka CZ / EN / AR

Elektromotor K-DRIVES jednofázový
K1SA0080-4

Výrobce: K-DRIVES

K1SA jsou jednofázové asynchronní elektromotory s kotvou nakrátko, pro univerzální použití v místech, kde není dostupné třífázové napájení.
Provedení K1SA je vybavené pouze běhovým kondenzátorem, proto je vhodné pouze pro lehké rozběhy nebo rozběhy bez zátěže (pily,...

Více informací

přejít na konfiguraci
Doba dodání: na poptávku Záruční doba: 12 měsíců
Vlastnosti výrobku
výkon (kW) 0,55
otáčky (ot/min) 1 380
počet pólů (pól) 4
kostra motoru aluminium
krytí IP54
velikost motoru 80
třída izolace F
základní napětí (V) 1AC 230V 50Hz
jmenovitý vstupní proud (A) 3,8
kroutící moment (Nm) 3,80
ATEX certifikace NE
druh zatížení S1
Náhrada za 1LF7080-4AB
Provedení těla :: Hliník Stav produktu :: Aktivní
Materiál Stav

Porovnat výrobek


Konfigurace

Dokumentace

Popis

Rozměry

Příslušenství

Varianty produktu (výběr povinný):

Napětí motoru

Tvar motoru

Konfigurace produktu (volitelné vlastnosti):

teplotní ochrany

Dokumentace

Dokumentace na vyžádání

Rozměry

Rozměry na vyžádání

Popis

K1SA jsou jednofázové asynchronní elektromotory s kotvou nakrátko, pro univerzální použití v místech, kde není dostupné třífázové napájení. Provedení K1SA je vybavené pouze běhovým kondenzátorem, proto je vhodné pouze pro lehké rozběhy nebo rozběhy bez zátěže (pily, brusky a podobné, které jsou do otáček v podstatě bez zátěže). Poměrný záběrový moment se obyvkle pohybuje kolem hodnoty 0,4. Provedení K1SB je navíc vybaveno pomocným rozběhovým kondenzátorem pro rozběh v zátěži. Vzhledem k obecně horším parametrům jednofázových motorů doporučujeme použít spíše motorů třífázových, pokud to situace umožňuje. Další metodou nahrazení jednofázového motoru je použití třífázového motoru ve spojení s jednofázově napájeným měničem. Tento měnič zajistí rozdělení jedné fáze do tří a navíc umožní plynulou regulaci rychlosti motoru.
Produkt nemá přiřazeno žádné příslušenství

K-Drives se v rámci svého 30-ti letého rozvoje vyprofiloval především jako významný, globálně orientovaný B2B dodavatel, specializovaný na perfektní řešení velkoobjemových a dlouhodobých zakázek.
Abychom si uvolnili kapacity pro to, co děláme nejlépe, opouštíme sféru maloobchodního a B2C prodeje.

Tisícům našich maloodběratelů, kteří u nás nakupovali v průběhu naší dlouhé historie, děkujeme za jejich důvěru a podporu.Projektovým a větším B2B zákazníkům z celého světa budeme díky tomuto kroku přinášet ještě lepší péči v technické i obchodní sféře, nejmodernější metody komunikace a výměny dat a individuálnější přístup.

Náš oblíbený konfigurátor zůstává v provozu, ale webshop se mění na platformu pro zadávání poptávek (není již možno přímo online nakupovat).

Děkujeme za pochopení.